Personal

Malin Almstedt Jansson

Malin Almstedt Jansson, bibliotekarie
Telefon: 026-64 86 20
E-post: Malin.A.Jansson@hig.se

Foto saknas

Maria Ambrén, biblioteksassistent
Tjänstledig

Anna Andersson

Anna Andersson, biblioteksassistent
Telefon: 026-64 86 58
E-post: Anna.Andersson@hig.se

Ylva Back

Ylva Back, assistent
Telefon: 026-64 86 55
E-post: Ylva.Back@hig.se

Irina Barhatova

Irina Barhatova, biblioteksassistent
Telefon: 026-64 85 41
E-post: Irina.Barhatova@hig.se

Foto saknas

Göran Bertils, IKT-pedagog,
multimediaproducent
Telefon: 026-64 50 89
Mobil: 070-687 87 32
E-post: Goran.Bertils@hig.se

Sven Borrie

Sven Borrie, IKT-tekniker
Mobil: 070-606 86 41
E-post: Sven.Borrie@hig.se

Mats Brenner

Mats Brenner, IKT-pedagog
Telefon: 026-64 82 18
Mobil: 070-350 02 33
E-post: Mats.Brenner@hig.se

Barbro Carlsson

Barbro Carlsson, bibliotekarie
Telefon: 026-64 85 96
E-post:Barbro.Carlsson.hig.se

Tanja Donner

Tanja Donner, bibliotekarie
Telefon: 026-64 87 29
E-post: Tanja.Donner@hig.se

Jenny Ericsson

Jenny Ericsson, IKT-pedagog
Telefon: 026-64 84 94
Mobil: 070-350 02 36
E-post: Jenny.Ericsson@hig.se

Per Falk

Per Falk, bibliotekarie
Telefon: 026-64 84 83
Mobil: 070-365 80 78
E-post: Per.Falk@hig.se

Maivor Hallén

Maivor Hallén, bibliotekschef
Telefon: 026-64 81 88
Mobil: 070-605 66 26
E-post: Maivor.Hallen@hig.se

Foto saknas

Sandra Holmström, biblioteksassistent
Telefon: 026-64 85 36
E-post: Sandra.Holmstrom@hig.se

Ellie Jansson

Elisabeth (Ellie) Jansson, Bibliotekarie
Telefon: 026-64 86 56
E-post: Elisabeth.Jansson@hig.se

Jonas Larsson

Jonas Larsson, bibliotekarie
Telefon: 026-64 86 54
E-post:Jonas.Larsson@hig.se

Katarina Lenard Hedin

Katarina Lenárd Hedin, bibliotekarie
Telefon: 026-64 85 28
E-post: Katarina.Lenard.Hedin@hig.se

Fredrik Lård

Fredrik Lård, videokonferenstekniker
Telefon: 026-64 50 90
Mobil: 070-682 86 50
E-post: Fredrik.Lard@hig.se

Sara Martinsson

Sara Martinsson, bibliotekarie
Telefon: 026-64 85 29
E-post: Sara.Martinsson@hig.se

Karin Meyer Lundén

Karin Meyer Lundén, bibliotekarie
Telefon: 026-64 89 19
E-post: Karin.Meyer@hig.se

Egon Nilsson

Egon Nilsson, bibliotekarie
Telefon: 026-64 89 40
E-post: Egon.Nilsson@hig.se

Foto saknas

Catharina Nordh, administrativt stöd
Telefon: 026-64 86 15
E-post: Catharina.Nordh@hig.se

Anna Prymka

Anna Prymka, bibliotekarie
Telefon: 026-64 89 45
E-post: Anna.Prymka@hig.se

Foto saknas

Åke Wall, IKT-pedagog,
multimediaproducent
Telefon: 026-64 50 89
Mobil: 072-007 95 10
E-post: Ake.Wall@hig.se

Ingela Östlund

Ingela Östlund, IKT-tekniker
Tjänstledig

Biblioteket