Industridesign

Kontakt

Ämnesansvarig
Lars Löfqvist, universitetslektor
026-64 87 42
laslot@hig.se

Personallista Industridesign

Gunnar Anderung, Universitetslektor
 Avd: Gunnar.Anderung@hig.se
 Telefon: +4626648515
 Mobil: +46702848699
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:325

Ebba Berggren, Universitetsadjunkt
 Avd: Ebba.Berggren@hig.se
 Telefon: +4626648173
 Mobil: +46732807307
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:320

Ann-Sofie Hartzén, Doktorand
 Avd: Ann-Sofie.Hartzen@hig.se
 Telefon: +4626648109
 Mobil: +46761027881
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:319

Ida Lindgren, Universitetsadjunkt
 Avd: Ida.Lindgren@hig.se
 Telefon: +4626648267
 Mobil: +46724651235
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:317

Sofie Notstrand, Lärarassistent
 Avd: Sofie.Notstrand@hig.se
 Telefon: +4626648587
 Mobil: +46707503219
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:321

Annika Viding, Universitetsadjunkt
 Avd: Annika.Viding@hig.se
 Telefon: +4626648108
 Mobil: +46703225858
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:318

Dan Östberg, Tekniker
 Avd: Dan.Ostberg@hig.se
 Telefon: +4626648155
 Mobil: +46724651212
 E-post: Avdelningen för industriell ekonomi, industridesign och maskinteknik
 Rum: 45:310
Publicerad av: Zara Lindahl Sidansvarig: Gunilla Mårtensson Sidan uppdaterades: 2019-01-10
Högskolan i Gävle
www.hig.se
Box 801 76 GÄVLE
026-64 85 00 (växel)